Základ o autobaterijích

Autobaterie Sznajder

Pokud pořizujete autobaterii, můžete narazit na autobaterie značky Sznajder. Tyto autobaterie jsou jedny z těch známějších a jsou dodávány na trh ve třech řadách. První řadou jsou autobaterie Sznajder - řada Silver. Tyto autobaterie jsou určeny především pro novou generaci automobilů, hlavně pro automobily, dodávky, které v sobě mají zabudované velké množství elektroniky a velké množství různých kontrolních systémů, které potřebují na pohon silný a stabilní zdroj energie. Tyto baterie mají vápníko-stříbrnou konstrukci s technologií ochrany proti zkratu.

Dále jsou vybaveny požární ochranou, tvz. „Fire Protection,“ centrálním větracím systémem Kamina a spodní upevňovací lištou. Výhody těchto autobaterií jsou zřejmé. Zaručují zejména zvýšení startovacího výkonu o 30% a zvýšení životnosti o 20%.Dále zaručují vysokou spolehlivost při větším výkonu, zvýšenou odolnost při vysokých a nízkých teplotách a minimální údržbu.

Druhou řadou jsou autobaterie Sznajder – řada Truck/Truck evolution. Jsou uzpůsobeny pro startování motorů s vysokým výkonem, mají zvýšenost odolnost proti otřesům, kupříkladu jízda po hrbolatém terénu. Baterie jsou konstruovány vyztuženým rámem a mají mřížku ze speciální slitiny. Vyznačují se především antivibračním systémem, novou recepturou náplně, centrálním větracím systémem Kamina a praktickými funkčními úchyty. Mezi hlavní výhody těchto baterií patří stabilní rozvod proudu, velká rezerva kapacity, pomalé samovybíjení, minimální údržba a jistý start za všech povětrnostních podmínek. Třetí řadou je autobaterie Sznajder - řada SHD. Jsou určeny hlavně pro nákladní automobily, autobusy, zemědělské a stavební stroje.

Baterie mají stříbro-vápníkovou konstrukci a jsou vybaveny tlustší deskou ze speciální slitiny olova, odlučovačem „GlassMat“  a, jak už je u autobaterií Sznajder zvykem, centrálním větracím systémem Kamina. Mezi hlavní výhody patří vysoká cyklická životnost a stabilita energie, optimální spotřeba proudu, pomalé samovybíjení, indikátor baterie „magic-eye“ a samozřejmě minimální údržba.

.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Výrobci a označen , , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.