Pneuservis 1
Zajímavosti

Je pro vás výměna pneumatik každoročním administrativním peklem? Změňte to!

Pro majitele autoservisů a především pneuservisů jsou období měnění pneumatik každoroční test ohněm. Nezastaví se mechanici ani administrativa, která ovšem častokrát chybí nebo je řešena nedostatečně. Netrpěliví zákazníci, zmatené termíny, poznámky kdesi na lístečcích okolo monitoru. I tak vypadá minimálně dvakrát ročně realita mnohých provozovatelů autoservisů po republice. Jak si do podzimu ulevit od administrativy a zvládnout obsloužit více klientů? Moderní rezervační systém pro autoservis je řešením!

Volnost zákazníkům i vám

V čem spočívá ona jedinečnost? Rezervaci služeb už nemusíte řešit telefonicky se zapisováním jednotlivých údajů. V hlavní sezoně není na telefonování čas ani prostor, a pokud se vám zákazníci nemohou dovolat, jistě brzy zkusí oslovit konkurenční služby. Přitom rezervaci termínu a služeb můžete nechat na zákazníkovi. Díky výběru termínů online eliminujete telefonní hovory nebo osobní návštěvy ve chvílích, kdy jste na dílně. 

Rezervační systém 1

Zákazníkům stačí jen pár kliknutí a mohou si zarezervovat termín přesně podle svých potřeb a časového rozvrhu. Informace o svém vozidle mohou přiložit k rezervaci nebo je již budete mít uložené z dřívějších objednávek a rychle si tak vše spojíte po příchodu zákazníka. Provoz vašeho autoservisu se tímto významně zefektivní a vy tak zvládnete odvést více práce místo nekonečné administrace objednávek.

„Jsme bez front, nemusíme telefonovat a lidé vědí, v kolik budeme mít hotovo. Reservanto dalo naší práci řád a přesně daný denní harmonogram. Máme přehled o zákaznících a můžeme si plánovat práci na měsíc dopředu. Šetříme tak náš čas i čas našich zákazníků.“

– Rudolf K., provozovatel STK

Minimalizujte pozdě chodící zákazníky a zapomnětlivce 

Online rezervační systém také umožňuje posílat zákazníkům SMS upozornění a potvrzení o rezervacích, což v praxi zvyšuje spolehlivost a snižuje riziko nedorozumění nebo zapomenutí rezervace termínu, který by mohl v opačném případě využít jiný zájemce. Lehká připomínka touto formou zákazníky rozhodně neurazí. Naopak. Tato služba navíc bude velmi ceněná. Zlepší vaše vztahy se zákazníky a získáte náskok před konkurencí.

Zefektivněte provoz svého autoservisu nejen během náročných období. Rezervační systém pomůže s optimalizací termínu pro přezouvání pneumatik, ale do systému můžete zadat i další služby, na které se vám budou moci lidé hlásit napřímo bez nutnosti telefonování. Mezi nejčastější úkony patří ty, které se opakují (například výměna oleje, servisní kontroly a další pravidelné údržby).

Moderní doba vyžaduje moderní řešení a online rezervační systém je právě tím nástrojem, který vám umožní poskytovat služby na nejvyšší úrovni. Umožněte zákazníkům rezervaci termínu mimo vaši otevírací dobu, z pohodlí domova a online. S novým rezervačním systémem můžete dosáhnout větší efektivity, spokojenějších zákazníků a prosperujícího podnikání. 

Ohodnoťte tento článek

Autobat.cz je internetový magazín. Píšeme o všem co se aktuálně řeší v automobilovém průmyslu. Jsou to jak aktuality, zajímavosti, nápady, tipy tak i recenze, srovnání a testy produktů i služeb. Cílem je lidem pomoci, v co nejvíce různých oblastech.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *