Handsfree v autě
Testy

Nejlepší handsfree do auta

Stále více a více lidí se dopouští prohřešku za volantem v podobě vedení hovoru. Telefon drží jednou rukou u ucha, druhou řídí. Jenže ve chvíli, kdyby došlo k neočekávané situaci (kdyby například na silniční komunikaci vběhla srnka), už by nestihli dostatečně rychle zareagovat. A nejčernější scénář by byl velice rychle na světě. Pokud už máte potřebu telefonovat za volantem, pořiďte si handsfree do auta, které bude tím nejpraktičtějším společníkem. 

Bylo by však mylné se domnívat, že handsfree využijete jenom při řízení. Oceníte ho mít v uchu i při vaření nebo třeba při práci na zahradě. Příchozí hovor zvednete hravě a bez nutnosti držet telefon v rukou můžete telefonovat. A to dokonce aniž byste museli přestat pracovat. Pak že nejde dělat dvě věci najednou!

Výběr handsfree není nejjednodušší záležitost

Že ještě handsfree do auta postrádáte? Je načase si jedno kvalitní koupit. Co vás však možná překvapí, je široká nabídka, která mnohým lidem až vytrhne dech z plic. Abyste výběrem tohoto budoucího parťáka nestrávili své mládí, poradíme vám, jak si to nejlepší handsfree do auta vybrat. 

Způsob připojení hraje velkou roli

V současné době existuje několik typů handsfree. Máme tu osobní handsfree, které se umísťuje přímo do ucha, případně do obou uší uživatele. Poté existují automobilové vychytávky, které se zabudovávají přímo do vozidla (konkrétně do palubní desky). Třetí verzí je motocyklové handsfree, jež se zabudovává motoristovi přímo do helmy. 

Co však hraje trochu větší roli při výběru tohoto společníka, je způsob připojení. Dnes existuje kabelové připojení, které je nejtypičtější a po cenové stránce nejvýhodnější. Pak existuje bluetooth handsfree do auta bezdrátové, jež se stává stále větším trendem. A nesmíme opomenout kombinované handsfree, na které je možné připojit kabel, aby byl posléze zajištěn bezdrátový provoz. 

Kvalita zvuku jako další výběrové kritérium

Nesmíme zapomenout ani na kvalitu zvuku, o které se informujte před koupí budoucího společníka. Toto kritérium je velice důležité hlavně v okamžiku, kdy chcete poslouchat hudbu při jízdě. Je možné, že kvalitnější verze budou dražší, za to hudba v nich bude pastvou pro uši. 

Jaký je design?

Žijeme v době, kdy se důraz klade samozřejmě i na designovou stránku věci. Proto než si multifunkční bluetooth handsfree do auta pořídíte, zkontrolujte ho kritickým okem. Požadavky na vzhled jsou velmi individuální.

Další kritéria, která hrají při výběru handsfree roli

  • Způsob napájení
  • Kompatibilita
  • Ergonomie

Nejlepší bluetooth handsfree do auta

To, co vám poradí s výběrem ideálního společníka nejen na cesty jsou hodnocení. Lidé zkrátka sdělují své názory týkající se konkrétních produktů a v případě handsfree to není jinak. Podívejme se na ty, které jsou hodnoceny nejlépe. 

SuperTooth BUDDY

SuperTooth BUDDY
SuperTooth BUDDY

Mezi nejlépe hodnocené automobilové handsfree patří SuperTooth BUDDY, které je přenosné a svou velikostí velice přijatelné. V autě nijak nepřekáží, přesto je řidiči blízko a zajišťuje tak kvalitní zvuk při hovoru. Po jednom nabití vydrží až dvacet hodin, nabití pak trvá zhruba tři hodiny.

Xiaomi Mi Bluetooth Headset Basic

Xiaomi Mi Headset Basic
Xiaomi Mi Headset Basic

Pokud patříte mezi majitele mobilních telefonů značky Xiaomi, pak pravděpodobně preferujete produkty pocházející z dílny stejné značky. Naštěstí společnost myslela i na řidiče, kterým se nabízí unikátní Xiaomi Mi Bluetooth Headset Basic, jež nabízí čistý zvuk. Zařízení je vhodné nejen pro vedení hovorů při jízdě autem, ale také vám s radostí přehraje oblíbenou hudbu skrze bluetooth. Připojit si tak můžete nejen mobilní telefon, ale také tablet nebo notebook. 

Mobilly BT Jack Pro

Mobilly BT Jack Pro
Mobilly BT Jack Pro

Mezi skvěle hodnocené handsfree a s velmi nízkou cenou patří také Mobilly BT Jack Pro, které je bezpečné i komfortní. Jednoduše jej připojíte do autorádia a nabíjí se pomocí konektoru USB. Pro lepší a čistý zvuk se postará technologie DPS. Po zapnutí autorádia se automaticky zapne, disponuje také funkcemi AutoConnect a AutoPairing a připojení přes NFC.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *